Jon Malipieman na sprzedaż na eBay

Pewnie pomyślicie, że coś jest nie tak- przecież nie można handlować ludźmi. Owszem. Ale Jon nie jest do końca człowiekiem. Właściwie.. Troszkę jest, a troszkę nie. Jon jest wyimaginowanym przyjacielem.

W tej chwili już niestety aukcja została anulowana, ale i tak fakt zaistnienia.. i co więcej.. chętnych do kupienia, jest wart odnotowania.

Ale od początku. Dlaczego i kto chciał sprzedać Jona?
27 latek (nick: thewildandcrazyoli) z Newport postanowił Jona sprzedać ponieważ z niego wyrósł. Na chwilę kiedy pisało o nim brytyjskie Metro na aukcji było 14 chętnych i 27 ofert. Opis był taki: Mój wyimaginowany przyjaciel Jon Malipieman jest za stary dla mnie. Mam 27 lat i czuję, że z niego wyrosłem. Jest bardzo przyjazny. Poza Jonem prześlę również listę rzeczy, które lubi i których nie lubi, jego ulubione zabawy i jego autoportret.

Pytania zdeklarowanych kupców były przeróżne- włącznie z tym, czy Jon nie ma nic przeciwko palaczom (odpowiedź brzmiała, że nie ma, ale nie lubi jak się dużo przy nim pali. Woli ogniska)

Innym pytaniem było czy jest samotny. Odpowiedź była oczywista. Jest samotny w tym momencie. Był hazardzistą, ale teraz zamierza się ustatkować i stworzyć z kimś związek.

Dodane było oczywiście zdjęcie Jona. Na dwa dni przed końcem aukcji za Jona chciano zapłacić 3 funty 20 pensów (przesyłka gratis).

Reklamy