Kanapa dla psiaka? Luksusowe meble dla pupila

Coraz więcej firm decyduje się na tworzenie mebli dla psiaków. Co więcej zaczynają one coraz bardziej imitować te, które sami mamy w domu.

W tym wypadku pokażę wam kojec dla psa o wyglądzie kanapy „wystruganej” na kształt tradycyjnego Le Corbusier (cholera, też nie wiem co to jest…). Generalnie model jest niezwykle interesujący. Poza tym, że wzór jest nowoczesny, dekoracyjny, szykowny, śmieszny, jest bardzo trendy- wszystko po to, żeby król domu przestał spać na.. twojej sofie.

Zobacz też wzory tapicerki.

Jeśli kochasz swojego pupila i twoje meble, zastanów się nad kupnem takiej kanapy. W końcu to Le Corbusier! (cokolwiek by to nie znaczyło). Dostępna w różnych rozmarach, kolorach i z różnych materiałów sofa będzie ulubionym miejscem twojego najlepszego przyjaciela. Oczywiście pokrycie jest zmywalne (więc nawet jak się zsika z radości, to da się umyć) oraz można je wymieniać (zwłaszcza jeśli pies pokocha zamiast spać na niej, to gryźć i drapać). Włoska produkcja za jedyne 248$ 🙂 (do 774$). Aż się chce zawyć z zachwytu…


Reklamy