Talk! by Conspirator

Od 1 lipca wirtualny świat się zmieni. Zmieni się też postrzeganie ludzi. Przedstawiamy nowy międzynarodowy komunikator. Talk! Postanowiliśmy przekroczyć wszelkie granice i zaoferować Ci to, co w internecie najlepsze. Nie musisz już mieć osobnych komunikatorów. Możesz obsługiwać sieci: Gadu-Gadu, Jabber, Tlen, ICQ, AQQ, Yahoo, MSN oraz nową sieć naszego komuniaktora. Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś sieci? Daj nam znać, a przygotujemy wtyczkę!
Skórki do wyboru i do koloru- wyraź się w swoim komunikatorze – koniec z małą ilością skórek, trudnościami z ich zmianie i braku możliwości dostosowania.
Chcesz poczytać rss? A może jakieś wiadomości z różnych ciekawych stron? Nie otwieraj przeglądarki. Nasz komunikator CONSPIRATOR Ci wystarczy.
Let’s talk! Możesz rozmawiać bez ograniczeń. Kogoś nie ma? Wyślij mu darmowego smsa. Prześlij plik – nie ważne w jakiej formie. Masz ochotę? Zrób rozmowę głosową. Prowadź czaty z wieloma osobami na raz.
Jeszcze Ci mało? Zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody! Polecaj nasz komunikator znajomym i ZARABIAJ na tym. Stwórz wtyczkę lub skórkę i otrzymaj zapłatę za to. Żaden komunikator nie proponuje tak wielu możliwości zarabiania i zyskiwania nagród.
Do tego masa konkursów z nagrodami. Zniżki i gratisy. Współpracujemy z interesującymi serwisami, które pozwolą Ci zapomnieć o koszmarach przeszukiwania netu w poszukiwaniu potrzebnych rzeczy i informacji. Miej wszystko pod ręką w małym okienku.
Jeszcze się zastanawiasz? Niepotrzebnie. To dopiero początek. Przed nami kolejne dodaki, możliwości, współprace i oferty.
Talk – wyraź się!

Reklamy