Infobrokerstwo

Infobroker jako zawód pojawił się w latach 60-tych ubiegłego stulecia w Stanach Zjednoczonych. Aktualnie to zajęcie najpopularniejsze jest w ojczyźnie zawodu oraz w Niemczech.
W Polsce zawód infobrokera nie jest jeszcze zbyt rozpowszechniony. Jest to niewątpliwie profesja, która w przeciągu najbliższych lat będzie się rozwijać i to być może w błyskawicznym tempie. Dla porównania można tylko wspomnieć, iż w Niemczech funkcjonuje kilka tysięcy firm infobrokerskich a w Polsce jest ich zaledwie ok. dwudziestu.
Zajmujemy się zdobywaniem informacji dopasowując się do indywidualnych potrzeb naszego KLIENTA. W szczególności dokonujemy analiz rynku dla przedsiębiorców, ale nie stanowi dla nas problemu dotarcie do wszelkich innych danych z dziedzin takich jak polityka, bezpieczeństwo, nauka, rozrywka i wiele innych.
Koszt takiej usługi uzależniony jest przede wszystkim od czasu poświęconego wyszukaniu informacji a także formy, w jakiej zestawienie jest przygotowane.
Końcowym efektem pracy infobrokera może być: raport, analiza, baza danych, pojedyncza informacja, symulacja, ocena, inne.
Cechuje nas elastyczność i profesjonalne podejście do problemu, co powoduje, że efekt naszej pracy spełnia oczekiwania KLIENTA i przynosi wymierne korzyści.
W celu uzyskania większej ilości informacji o tej dziedzinie zalecamy odwiedziny strony http://www.infobrokerstwo.pl.

Jeśli kogoś interesuje zapraszam na maila: mondar@mondar.pl z dopiskiem, że przysyła was Monika Czaplicka. Pozwoli to na przygotowanie oferty specjalnej.

Reklamy