Wspólny Ruch ramię w ramię

Walczmy o Ruch Chorzów!

Od 4 lat czternastokrotny Mistrzowi Polski Ruch Chorzów nie był w ekstraklasie. W tym roku niebiescy piłkarze wywalczyli sobie awans kończąc rozgrywki na pierwszym miejscu. Chcieli w równie pięknym stylu przejść do I ligii, ale na przeszkodzie stanęła biurokracja. Decyzją PZPN nie przyznano „Niebieskim” licencji na grę w gronie najlepszych drużyn w Polsce. Pomóż „Chorzowskim” i przyłącz się do naszej akcji. Wykonajmy WSPÓLNY RUCH! Pokażmy jak kibicujemy Ruchowi! Pokażmy jak kibicujemy sprawiedliwości. Pokażmy jak mamy dość korupcji, partyjniactwa, koleżeństwa na szczytach władzy i przekrętów.

Wykonaj z nami wspólny RUCH w kierunku Orange Ekstraklasy. Wejdź na: http://wspolnyruch.ovh.org/ i wpisz się.

WSPÓLNY RUCH to akcja kibiców Ruchu Chorzów, mająca na celu zebranie jak największej ilości wpisów od osób, popierających przywrócenie drużyny Ruchu Chorzów do Orange Ekstraklasy!

Krzyczmy tak głośno jak się da! Niech nas usłyszą w Warszawie na Miodowej.

Ruch powinien być w I Lidze. Zasłużył na to.

Prosimy o zamieszczanie na stronach internetowych bannerów bądź buttonów akcji WSPÓLNY RUCH! Po zrobieniu tego wystarczy przesłać informację na mail wspolnyruch@niebiescy.pl a link do strony zostanie umieszczony na stronie akcji WSPÓLNY RUCH w specjalnie przygotowanym miejscu. Pokaż internautom, że popierasz akcję i zyskaj sympatyków.

Z GÓRY DZIĘKUJEMY!
w imieniu
Kibiców Ruchu Chorzów
Monika Czaplicka

Reklamy